Výsledky dotazníku “hodnocení přípravků ActiMaris”

autor: Čvc 29, 2020

Naši zákazníci jsou pro nás velice důležití, proto jsme se rozhodli zeptat se na zpětnou vazbu na přípravky ActiMaris přímo jich. Rozeslali jsme tedy dotazník na účinnost přípravků ActiMaris a celkem jsme získali 285 odpovědí. 

Tímto moc děkujeme vám všem, kteří jste se zapojili.

Níže si můžete prohlédnout výsledky, které dotazník přinesl. 

Pozn.: Díky velkému množství odpovědí zde nemůžeme umístit všechny odpovědi u otevřených otázek. Proto jsme vždy vybrali 4  až 5 odpovědí, které nás obohatili a dozvěděli jsme se díky nim nové informace.

 

1. Jaký produkt ActiMaris jste použil/a?

2. Na jaké obtíže jste ActiMaris použil/a?

3. Jak Vám ActiMaris pomohl vyřešit zdravotní problém?

4. Jak často jste ActiMaris aplikoval/a?

5. Prosíme o bližší komentář k účinnosti přípravku ActiMaris v praxi.

Jsem tomuto přípravku a doporučení z ActiMaris pracovníkům přes dotaz internetem velice moc vděčna. Stydím se, že jsem již dříve nevyjádřila vřelé díky. Tyto přípravky jsou velmi účinné a pokud jsem byla dotázána lidmi s potížemi jako já, vždy jsem tento přípravek doporučila. Dokonce mi bylo i poděkováno za doporučení.

Měla jsem problém s otevřenými místy se žílami okolo kotníků. Po aplikacích se viditelně po delší době začínala místa hojit, chtělo to trpělivost, ale zdárný konec se dostavil. Dnes již po 2 letech ona místa jsou relativně v pořádku, ovšem chce promazávat a kůži patřičně ošetřovat. Sice někdy ona místa svědí, ale ihned namazat a neškrabat. Především nezranit ani neškrábnout. Jsem opravdu velice vděčna a ještě jednou moc děkuji.

Syn se popálil o krbová kamna, aplikací Actimaris mastičky došlo k rychlému hojení a zotavení kůže. A maminka přišla nedopatřením se zahradní sekačkou o článek u dvou prstů, i zde byla Actimaris mastička a roztok forte velmi nápomocen.

Použila jsem tento přípravek na doporučení mojí kamarádky při léčbě pásového oparu, na který jsme si před tím dávala jen tekutý pudr. ActiMaris gel i roztok mi přinesly úlevu do druhého dne a velmi rychle se mi opar začal léčit. Po týdnu jsme byla na kontrole a i paní doktorka byla s vývojem léčby velmi spokojena. Gel je příjemný, nestahuje kůži, nešpiní prádlo. Před gelem jsem aplikovala i desinfekční roztok a tato kombinace byla velmi příjemná a účinná.

Manželka (77 let) utrpěla odřeninu prsního dvorce a bradavky a následný zánět. Léčení podle pokynů různých lékařů se moc nedařilo. Celkem náhodně jsem na internetu narazil na Actimaris, který jsme jako jiné přípravky vyzkoušeli. Jsem v tomto směru laik, takže příliš nezkoumám čím to je,ale zajímají mě výsledky a ty se po několika týdnech při léčbě podle pokynů ukázaly jako velmi uspokojivé. Dvorec je víceméně v pořádku, takže gel na hojení už není nutný, ale na udržování čistoty stále ještě používáme Actimaris Sensitiv. Je to mnohem jistější, než obyčejná voda. Zmíněné produkty se kupodivu projevily jako mnohem funkčnější, než přípravky doporučované lékaři,takže jim dávám velmi dobré hodnocení.

6. Doporučil/a byste ActiMaris svým blízkým či známým?

7. Uveďte důvod svého doporučení či nedoporučení.

rozdávám actimaris kde mohu – používáme litrové sensitive roztoky, takže když někdo se známých má problém, odliji a oni si po výborné zkušenosti pak už koupí svou,.. cena je na normálního člověka vysoká, nepochopí, proč by měli takovou věc koupit, až když to vyzkouší tak chápou.

Kdo mě zná ví že mám po problému, tudíž účinky Actimaris mluví samý za sebe! 🙂

Je to nejlepší, co jsem zatím měla. Na odřeniny, spáleniny, opary…

Doporučuji svým blízkým i známým z důvodu vlastní zkušenosti – a mám pozitivní ohlasy je to účinný způsob k hojení mnoha potíží, stal se součástí mé domácnosti – roztok senzitiv používám i jako pleťovou vodu, actimaris gel dávám i jako dárek, který prospívá.

Jednoznačně doporučuji – u menších záležitostí, kde funguje dobré prokrvování tkání, jsou výsledky vskutku mimořádně skvělé. U problémů se střední závažností lze očekávat dobré výsledky při pravidelném aplikování nejprve roztoku a posléze masti již v horizontu týdne. A dokonce i u problémů beznadějných a jinak neřešitelných nastává alespoň částečné zlepšení, úleva od bolesti a zpomalení hnilobných procesů včetně úplné redukce zápachu.

8. Chcete nám ještě něco sdělit nebo máte nějaký dotaz?

Moc Vám děkuji, že AM dodáváte na náš trh, jen by o tom měli vědět lidičky, kteří ho potřebují. Já jsem o něm poskytovala informace lékařům sama, a když jsem se od Vás dozvěděla, že ZP začal přisívat, tak jsem si doplatek vyřídila. Ale s několikaměsíčním zpožděním. Lékaři o tom nevěděli. Pan kožní lékař nakonec viděl, jak léčba pokračuje, tak nám poukaz napsal. Ale jenom na gel. Dezinfekci jsme si hradili sami.

Budu ráda, pokud moje sdělení někomu pomůže řešit problémy s hojením ran. Já jsem tuto informaci získala náhodou, když jsem hledala vhodný prostředek na léčení popáleniny a vyzkoušela jsem už i jiné přípravky a nepomáhaly mně. Použití jsem konzultovala i s lékařem, což také všem doporučuji.

Děkuji za tyto přípravky, gel i roztok mám stále v dosahu a používám dle potřeby pro sebe i rodinné příslušníky.

Chci vám na závěr moc poděkovat za váš zázračný přípravek. Každý kdo trpí na bércové vředy ví,jak těžké je se jich zbavit. Váš ActiMaris to dokáže!

Sledujte nás na sociálních sítích:


Naši zákazníci jsou pro nás velice důležití, proto jsme se rozhodli zeptat se na zpětnou vazbu na přípravky ActiMaris přímo jich. Rozeslali jsme tedy dotazník na účinnost přípravků ActiMaris a celkem jsme získali 285 odpovědí.