Co důležitého se událo v EMPOLAS v roce 2022?

Od roku 2014, kdy byla společnost EMPOLAS s.r.o. založena, se do roku 2022 rozrostla z jednoho na 20 zaměstnanců. Společnost EMPOLAS s.r.o. se i přes nepřízeň ekonomické situace dále rozvíjí a roste. Co důležitého se událo ve společnosti EMPOLAS v roce 2022?

Otevření nových prodejen zdravotnický potřeb EMPOLAS

Dle vlastních slov jednatele, Mgr. Martina Poláška „letos již další zdravotnické potřeby otevírat nebudeme“. Moc dlouho to u tohoto tvrzení však nezůstalo, protože se naskytla příležitost a prostory pro další nové prodejny. V listopadu se podařilo otevřít již 4. pobočku vlastních zdravotnických potřeb EMPOLAS.

Celkem se nám v roce 2022 podařilo otevřít další dvě pobočky zdravotnických potřeb EMPOLAS. První pobočka se nachází na poliklinice Zahradníkova v Brně a do nových zrekonstruovaných prostor se zákazníci poprvé mohli přijít podívat v srpnu 2022. Druhá pobočka byla otevřena v listopadu 2022 v hypermarketu Globus v Olomouci a za první měsíc ji navštívilo 1500 zákazníků

Na fotky a umístění všech prodejen zdravotnických potřeb EMPOLAS se můžete podívat zde.

 

Uvedení nových produktů na český a slovenský trh

ActiMaris v létě bodnutí hmyzem

Na český a slovenský trh se podařilo uvést více než 5 nových produktů. Jsou jimi švýcarský ActiMaris Forte ve větším balení o obsahu 1 000 ml na hojení ran a zánětů, dále italské přípravky z řady OZONIDY proti zánětům pokožky: ACNOZOIL krém na akné, DERMOZOIL krém na dermatitidy, PSOZOIL krém na psoriázu. Nová je také linie produktů OTORIG, která se rozdělila na 3 produkty – OTORIG ušní kapky (proběhla změna z původně ušních a nosních kapek), OTORIG nosní sprej a OTORIG ústní sprej. Všechny nové produkty si můžete prohlédnout už teď na www.ozonidy.cz.

Usilovně pracujeme na dalších novinkách. Můžete těšit na novou řadu produktů na hojení ran na bázi aktivních Ozonidů – RIGENOMA. Řada RIGENOMA bude obsahovat hned několik produktů na hojení ran ve formě spreje, krému a mastného tylu. O uvedení na trh budeme zákazníky průběžně informovat.

Dále se můžete těšit na větší 50 g balení nejprodávanějšího ActiMaris gelu.

Účast na konferencích, rozšiřování povědomí

Během roku 2022 bylo možné se po různých opatřeních znovu účastnit společenských akcí, konferencí a kongresů. S přípravky ActiMaris a OZONIDY jsme se hojně účastnili a rozšiřovali tak povědomí sestrám, lékařům a nemocnicím.

Podívejte se na fotky z některých uplynulých akcí.

 

PODĚKOVÁNÍ

Za celou společnost EMPOLAS s.r.o. Vám mnohokrát děkujeme, že jste naši zákazníci, kolegové, partneři, moc si toho vážíme! Přejeme Vám do roku 2023 jen to nejlepší a těšíme se na další spolupráci a příležitosti.

 

ActiMaris v létě plísně