Nezáleží na tom, jestli máte děti malé nebo velké. Úrazy jsou na denním pořádku a s každým bebíčkem se chodí za maminkou. Odřená kolena dokáží pěkně potrápit a co teprve první akné, které přijde suverénně s pubertou a nehodlá odejít. Na všechny podobné situace vám stačí úžasné produkty ActiMaris.

Vítěz mezi pomocníky při hojení

Tam, kde jiné přípravky zklamaly, ActiMaris přichází jako vítěz. Lidé na něj píší kladné recenze a sportovci si ho pochvalují. 100% přírodní produkty této značky totiž dokáží naprosté zázraky a přinesou do vašeho domova pohodu, úlevu a jistotu v době, kdy to nejvíce potřebujete.

Obsah je, jak už bylo zmíněno naprosto bez chemie a tím pádem se nemusíte obávat alergických reakcí nebo nepříjemných vedlejších účinků. Tato unikátní švýcarská novinka obsahuje aktivní kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu s pH 9,8, což je kombinace, která tvoří zázračný elixír na hojení.

Na co můžeme ActiMaris použít?

Nejen, že tyto produkty výrazně urychlují hojení, ale také snižují velmi rychle zánět a bolest. Desinfikují, a to velmi účinně a šetrně. Jsou vhodné i pro kojence a děti, právě proto, že jsou velmi dobře snášeny. Navíc je můžete použít kromě kůže také na genitálie, dutinu ústní nebo nosní, což je opravdu velká výhoda. Tím pádem vám stačí místo několik přípravků jeden. Šetříte tak místo v lékárničce, bankovky v peněžence a produkt si můžete vzít všude s sebou.

Kromě odřenin a akné, léčí přípravky také rány, záněty, popáleniny, opary, afty nebo dokonce chronické rány.

A co vlastně ActiMaris nabízí?

ActiMaris GEL na hojení ran, který jak už název napovídá, je především na hojení jakýchkoliv oděrek, zánětů a ran. Pomáhá ale také šetrně desinfikovat a rychle snížit otok a zánět.

ActiMaris FORTE roztok na čištění a hojení ran je výborný pomocník pro špatně se hojící rány, těžší formy akné, plísňové infekce, případně vředy.

ActiMaris SENSITIV roztok na výplach a desinfekci ran je velmi jemný roztok na čištění, který vám pomůže ránu šetrně vypláchnout, desinfikovat a nastartuje hojení a zamezí zánětům.

Konec zdlouhavého hojení

Lidé, kteří ActiMaris testovali, přišli na to, že jsou produkty jednak velice účinné, ale také že působí až neskutečně rychle. Běžnou dobu hojení tak zkrátili bezmála o polovinu. Pokud ho ještě neznáte, je ten pravý čas, abyste se seznámili a pořídili vaší rodiny nového člena. Zbývá už jen navštívit www.actimaris.cz.