10 rodin testovalo a hodnotilo průběh a výsledky léčby na různé potíže.

Na konci roku 2015 deset čtenářů internetového magaznínu Venilafi.cz spolu s jejich rodinami mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po po 2-3 týdnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti.

obrazek-1

Testující odpovídali na toto zadání:

1) Představení testujících – věk, stačí křestní jméno a zdravotní problém

2) Způsob, jakým jste produkty a jak často používali.

3) Popište, jak přípravky fungovaly na testované obtíže.

4) Napište, zda byste produkty svým známým doporučili a proč.


 Čtenářka Květa se svou rodinou použili výrobky na různé obtíže (opary, akné, poranění):

1. Testovala jsem já Květa 33 let na léčbu oparů, manžel Petr 41 let na zhojení řezné rány, syn David 15 let léčba akné, dcera Lucie 12 let léčba akné, syn Petr 6 let odřené koleno a loket, dcera Daniela 2 roky odřený nos.

2. Produkty jsme testovali každý den, já používala pouze gel na léčbu oparů, manžel používal nejdříve roztok na ránu, a poté gel. Dcera Lucie a syn David používali na akné roztok i gel. Roztok nechávali vždy 15 minut působit. A gel používali přes noc a ráno. Synovi Petrovi a dcerce Daniele jsem odřeniny desinfikovala roztokem, a poté používala až do zhojení gel.

3. Actimaris výrobky skvěle zafungovaly ve všech případech. V mém případě opar zmizel za pouhé tři dny, což je zázrak. Manželovi se rána krásně zacelila a zůstala mu jen malá jizvička i přesto, že před používáním vypadala rána opravdu velmi zle a nepomáhaly ani předepsané masti od lékaře. U dcery i syna, které moc trápilo akné, se jejich problém opravdu velmi zlepšil. Akné se o hodně zlepšilo, na některých místech i zcela vymizelo a na některých zůstalo jen drobné akné, které není tolik vidět. U nejmladšího syna a dcery používání roztoku i gelu velmi pomohlo na odřeniny, které se během pár dní zcela zacelily a úplně zmizely. Díky těmto skvělým produktům jim nezůstala ani malá jizvička.

4. Produkty Actimaris bych určitě doporučila všem. Jejich účinky jsou více než skvělé a jsou vhodné i pro malé děti. Navíc jsou účinné na různé obtíže a nemusíte tedy mít v lékárničce spoustu různých výrobků, stačí mít pouze Actimaris gel a Actimaris roztok. U mě v lékárničce už budou mít navždy své místo a jiné produkty než tyto, už kupovat nebudu.

Moc Vám děkuji za možnost testování těchto přípravků, konečně jsem objevila něco, co opravdu funguje. U mě tyto produkty vyhrály na jedničku. Se srdečným pozdravem Květa

Čtenářka Stanislava testovala produkty na bércové vředy:

1) Stanislava, 61 let – bércové vředy (dlouhodobé léčení, prodělala jsem 2 cévní operace).

2) Produkty jsem používala každý den. Hned ráno jsem ošetřila otevřenou nohu. Jelikož mám pravou nohu již 5 let otevřenou a nic mi nepomáhalo, nečekala jsem, že hned po pár dnech se rána začne zatahovat. Byla jsem velmi překvapená – po týdnu mi přestal z nohy vytékat sekret. K dnešnímu dni je rána suchá, zmenšila se o 6 milimetrů, což je úžasné. Vzhledem k původnímu stavu rány je výsledek opravdu výborný. Přiznám se, že jsem tento přípravek doporučila i v lékárně, kde pracuje má dcera. A budu informovat i mého lékaře, je to něco co funguje i na takové defekty jako jsou bércové vředy.

Čtenářka Markéta léčila otevřené rány na prsou po kojení

1) Markéta, 28 let, mateřská dovolená. Zdravotní problém: nehojící se otevřené rány (ragády) na bradavkách.

2) Léčba:  2x denně výplach rány roztokem Actimaris Sensitiv – nanesení na tampon, působení cca 10 min. 2x denně nanesení gelu na hojení ran ActiMaris na postižené místo, překrytí kojicí vložkou do podprsenky.

3) Po cca měsíci je rána v téměř celé své velikosti uzavřená – na místě se vytvořila jako by nová kůže – má jinou (světlejší) barvu než zbytek bradavky, ale to je jen estetická drobnost.

Po koupeli a aplikaci roztoku se na okrajích zahojené rány ještě tvoří malé stroupky, které se odlupují. Zbývá tedy ještě malý kousek a bradavka se mi snad dá do pořádku celá.

Tímto bych chtěla moc poděkovat. Zkoušela jsem již produkty od konkurenčních výrobců – hemagel, stratamed aj. a nic nefungovalo, jen mi to tu ránu dočasně zatáhlo, ale po koupeli/sprchování byla zase otevřená v celé své “kráse”. Asi to chtělo ještě s něčím čisticím zkombinovat. Hádám tedy, že nejvíce mi pomohl právě ten roztok (samozřejmě že i gel, ale po předchozích zkušenostech s jinými značkami si to jinak nedokážu vysvětlit, než že právě roztok byl klíčovým v této léčbě).

4) Nemohu jinak – doporučuji oba produkty! Roztok jsem si již stačila koupit do zásoby (gel jsem si taky musela v průběhu léčby dokoupit), určitě se bude hodit i při jiných problémech – přece jenom máme doma malé dítě i seniory. Jedno je jisté – na otevřené rány skvěle funguje a neštípe!

Čtenářka Jana testovala ActiMaris s rodinou na různé obtíže

Pavel, 18 – akné

Přípravek (roztok) používal 1 x denně, po prvním týdnu používání se akné začalo zlepšovat, doporučuji.

Jana, 47 – hnisavý koutek

Přípravek (gel) používala 1x denně večer před spaním – výsledek dobrý, doporučuji.

Dcera ještě zkoušela používat přípravek na afty, ale tam se nám to neosvědčilo.

Čtenářka Monika testovala ActiMaris na opary a akné

1) Monika, 22 let, opary a akné

2) Produkty Actimaris jsem používala na všechny uvedené problémy dvakrát denně. Ráno a večer.

3) Opar na rtech – přípravky jsem začala používat hned, jak jsem cítila, že se začíná dělat opar. Mám pocit, že se mi díky časnému použití produktů opar neudělal tak velký. Ale to těžko soudit. Nicméně mě nebolel a do tří dnů se mi vyloupl i stroupek. Určitě tyto produkty urychlily hojení.

Akné – přípravky jsem začala užívat hned jak mi přišly poštou. Vždy jsem nejdříve použila desinfekci a poté mastičku. Během pěti dnů už akné nebylo tak zarudlé a nebolelo. Po 14 dnech používání už byly vidět znatelné výsledky v úbytku akné.

4) Produkty Actimaris jsem již známým doporučila, na základě těchto zkušeností. A také proto, že jsou čistě na přírodní bázi.

Redaktorka Martina testovala ActiMaris s dcerou

1. Kateřina, 10 let. Potíže – infekční koutky, špatně se hojily, aplikován ActiMaris gel 3xdenně, po týdnu se úplně zahojily. Zanícené dírky v uších po špatných náušnicích, ucho oplachováno zhruba 4x denně roztokem ActiMaris sensitiv, zhojeno do tří dnů.

2. Martina, 37 let. Potíže – popálenina na ruce způsobená párou z hrnce, aplikován ActiMaris gel, celkem třikrát, rána zhojena bez jizvy a loupání kůže.

Produkty ActiMaris bych rozhodně každému doporučila. Je to přímo zázrak, který výrazně podporuje hojení a navíc po aplikaci zmizí nebo se zredukuje případná bolest nebo svědění.

Čtenářka Venuše s rodinou testovali přípravky na záněty a další obtíže

1)Venuše 50 let zánět dásní, paradentóza, zpevnění zubů, opary, vasomotorická-alergická rýma, dýchací cesty, opary, afty. Jiřina 75 let, alergická rýma, opary, Václav 75 let, opary, uvolnění dásní.

Jirka – 54 let, parandentóza, koutky v ústech.

2) 2x denně natírání oparů, koutky úst, potírání dásní a zubů, natírání sliznice a nosu.

3) Za 3 dny opary a koutky v ústech zmizely, zpevnily se dásně, lépe se mi dýchá nosem. Za 3 týdny se mi tak neuvolňují dásně a zuby. Když jsem vařila oběd, spálila jsem si od pánve prsty, vzpomněla jsem si na rychlou první pomoc, vyzkoušela jsem a byla jsem ráda, že mi to pomohlo od pálení.

4) S produkty ActiMaris jsem velice spokojená, vřele bych doporučila všem vyzkoušet, jak na zuby, dásně, opary, na spáleniny i infekce. Komu jsem tento produkt ukazovala, a dala různě vyzkoušet, každý si ho chválil.

Čtenářka Jana a Jaroslav

54 let, Jana, karcinom mandle. 50Let, Jaroslav, opary a afty.

Kloktala jsem, aplikace na opary, afty.

Přípravky fungovaly, dle nás, velmi dobře a obtíže rychle ustoupily.

Pro velmi znatelný účinek bychom oba přípravky doporučili, jen chuť je odporná.

 Čtenářka Hana s dcerou a pejskem testovali přípravky na akné, zánět a odřeninu

Vyyzkoušeli jsme produkty na dceři (Kateřina, 30let)  – akné , používá roztok na ošetření, potom gel 2x denně. S výsledkem je spokojená, hojení se zlepšuje, ale je to u ní dlouhodobější záležitost. Bohužel jizvy zůstávají.

Já (Hana, 58let) jsem používala gel na zánět zevního zvukovodu denně, zánět ustoupil po 10 dnech.

Pejsek Dustin si poranil tlapku venku, tak jsem ji ošetřila roztokem, a potom jsem mu dávala na poranění gel. Do 3 dnů byla tlapka v pořádku.

Určitě bych produkty ActiMaris doporučila  všem, protože jde o  přírodní produkty s velkým spektrem využití v domácnosti a neměli jsme na ně žádné vedlejší účinky.

Čtenářka Šárka testovala produkty s rodinou na více obtíží

Použili jsem přípravky na opary, afty a koutky. Testoval Richard 12 let, Šárka 43 let, Josef 43 let a Zdeňka 65 let.

Nejvíce trpím opary a hlavně afty. Richard použil na afty. Zdeňka na opary.

U aftů jsem měla  dobré výsledky, hned přestaly bolet a zahojily se asi za dva dny. Koutek asi za týden a opar se rychleji léčil a nebyl tak mokvavý. Zahojil se také rychleji než jindy.

Přípravky  fungovaly velmi dobře, ale vadilo nám, že přípravek byl cítit chlorem. Potom, že je malá lhůta spotřeby. Jinak bych přípravek rozhodně doporučila, protože na dané potíže je vynikající.


Poznánka výrobce ke komentáři č. 8 a 10, že je u přípravku cítít závanu chlóru:

Produkty ActiMaris neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty či jiné přidané chemické látky. Tudíž neobsahují ani žádný přidaný volný chlór.  Lehký závan chlóru  přípravku je způsobený reakcí Aktivního kyslíku s mořskou solí. Sůl sice obsahuje chlór, ale pouze vázaný v přírodní sloučenině (NaCL).  Aby se zachovalo 100% přírodní složení, švýcarský výrobce ActiMaris AG do přípravků nepřidává ani žádné aroma, Vnímání chuti a vůně je individuální. V praxi se setkáváme s různými reakcemi. Od té, že ActiMaris někomu vysloveně chutná, až po tu, že někomu chuť či závan vadí. V naprosté většině případů (99,9%) však všichni oslovení uvádějí, že chuť či vůně je druhořadá, pokud jim ActiMars pomáhá. Rychlý a silný účinek přípravků ActiMaris je pro pacienty nejdůležitější.