E-SHOPY | EMPOLAS s.r.o.

Empolas-zdravi.cz

Prověřený E-shop nabízející široký sortiment zdravotnických potřeb, kompenzačních pomůcek a doplňků pro pro všechny věkové kategorie.

ActiMaris.cz

Speciální inovativní přípravky na akutní a chronické rány a záněty na kůži a sliznicích. Pro eliminaci a prevenci infekce.

Ozonidy.cz

Inovativní přípravky na bázi Ozonidů pro prevenci i péči při infekci a zánětech na kůži a sliznicích. Přírodní alternativa k lékům a steroidům.

Stamiuvex.cz

Luxusní, 100% přírodní Bio kosmetika na bázi kmenových buněk hroznového vína. Vysoce účinná v boji proti stárnutí pleti a pokožky.

ActiMaris.sk

Špeciálne inovatívne prípravky na akútne a chronické rany a zápaly na koži a slizniciach. Pre elimináciu a prevenciu infekcie.

Ozonidy.sk

Inovatívne prípravky na báze Ozonidov pre prevenciu i starostlivosť pri infekcii a zápaloch na koži a slizniciach. Prírodná alternatíva k liekom a steroidom.

Stamiuvex.sk

Luxusné, 100% prírodné Bio kozmetika na báze kmeňových buniek hroznového vína. Vysoko účinná v boji proti starnutiu pleti a pokožky.

ProVeterina Přípravky

ProVeterina.cz

100% přírodní produkty k rychlému a účinnému hojení ran a zánětů na kůži i sliznici. K eliminaci a prevenci infekce. Pro psy, kočky a další domácí mazlíčky.

ProVeterina Přípravky

EMPOLAS hojení ran

V lednu 2024 pro Vás připravujeme otevření specializovaného pracovniště – ambulanci na hojení  ran a zánětů.