4 tipy na využití ActiMaris v létě, o kterých možná nevíte

Teplo, dovolená, sluníčko, děti dovádí v bazénu. Všechno je krásné, dokud se nespálíte, nestane se nějaký úraz nebo nepříjemný zánět. Pro všechny tyto případy je vhodné mít ActiMaris u sebe v lékárničce doma i na dovolené. Nenechte si narušit letní pohodu a mějte ActiMaris vždy po ruce! Podívejte se na 4 tipy využití ActiMaris, na které si v létě rádi vzpomenete.

1. Záněty genitálií z koupání

Záněty z koupání

Stalo se vám někdy, že jste měli po koupání, ať už v rybníce, koupališti či bazénu, některé z těchto nepříjemných projevů v oblasti genitálií?

  • svědění v oblasti zevních genitálií
  • pálení při močení nebo po něm (může doprovázet i zánět močových cest)
  • výtok
  • zarudnutí

ActiMaris vám může pomoci. Je účinný na mykotické a bakteriální záněty, genitální opary a podráždění. Rychle uleví od doprovázejících nepříjemných projevů.

V případě izolovaných zánětlivých ložisek (jeden či dva opary) – aplikujte na ložiska ActiMaris Gel. V případě více ložisek, neohraničeného zánětu pochvy – použijte kombinaci ActiMaris Sensitiv roztok nebo 5x silnější ActiMaris Forte roztok (obklady, oplachy, výplachy) a ActiMaris Gel.

2. Bodnutí hmyzem

ActiMaris v létě bodnutí hmyzem

Stoupli jste na včelu, bodl vás komár či jiný hmyz? 

Na jakékoliv bodnutí hmyzem i na případnou alergickou vyrážku z bodnutí aplikujte ActiMaris Gel. Aplikaci můžete opakovat i několikrát denně. ActiMaris je také vhodný na použití u dětí i miminek již od prvního dne narození.

3. Opruzeniny

ActiMaris v létě opruzeniny

Horké letní dny a pocení jsou ideální pro tvorbu opruzenin. Opruzeniny jsou časté u dětí v oblasti pod přiloženými plenami. Opruzeniny ale mohou potrápit i dospělé a starší osoby. Mohou se objevit opruzeniny pod prsy, opruzeniny v oblasti genitálií, konečníku a třísel. 

Pro rychlou úlevu a hojení aplikujte ActiMaris Sensitiv roztok formou obkladu. Roztokem navlhčete např. na sterilní gázu. Aplikaci opakujte alespoň 2x denně, případně častěji dle potřeby.

 

4. Plíseň nohou a nehtů

ActiMaris v létě plísně

Plíseň nebo také mykóza nehtů a kůže se nejlépe šíří v teplu a vlhku. Zapařené nohy v obuvi jsou tedy ideálním místem pro její šíření. Plíseň kůže je často doprovázena zarudnutím, svěděním, odlupováním kůže, rozpraskanou kůží a nebo puchýřky.
Plíseň na nehtech se může projevit bělavými nebo nažloutlými skvrnami.

Jak si rychle pomoci?

ActiMaris je ověřený přípravek na kvasinky a plísně. Aplikujte ho na postiženou oblast v kombinaci roztoku a gelu. Doporučujeme silnější ActiMaris Forte roztok (obklady, oplachy) a ActiMaris gel. Aplikujte minimálně 2x denně, pokud můžete, klidně i častěji.

Boj s plísní může být někdy běh na delší trať. Doporučujeme s aplikací vytrvat. Pokud je to možné, odstraňujte plíseň z nehtů i mechanicky, aby mohl dorůstat nový zdravý nehet. Při odstraňování pozor na kontaminaci ostatních nehtů, pomůcky vždy pečlivě dezinfikujte.

 

5. Bonusový tip!

ActiMaris v létě na kolo

Jeden tip navíc pro všechny cyklistické nadšence. Nezapomeňte si brát ActiMaris Gel s sebou na cyklistické výlety. Je v praktickém malém balení, které snadno uvezete i v nejmenším batůžku.

Proč se Vám bude ActiMaris Gel hodit na výletě na kole?

  • rychle vyčistí jakoukoliv ránu či odřeninu a nastartuje hojení
  • pomůže zahojit puchýře na rukou i na patách
  • i přes rychlé tempo se může stát, že vás dostihne bodavý hmyz, ActiMaris rychle uleví od otoku a svědění po kousnutí a může předejít případné infekci

 

Víte o někom, komu by článek mohl pomoci? Sdílejte odkaz na tento článek.

ActiMaris vám přeje krásné léto!

ActiMaris v létě