4 tipy na využití ActiMaris v létě, o kterých možná nevíte

Teplo, dovolená, sluníčko, děti dovádí v bazénu. Všechno je krásné, dokud se nespálíte, nestane se nějaký úraz nebo nepříjemný zánět. Pro všechny tyto případy je vhodné mít ActiMaris u sebe v lékárničce doma i na dovolené. Nenechte si narušit letní pohodu a mějte ActiMaris vždy po ruce! Podívejte se na 4 tipy využití ActiMaris, na které si v létě rádi vzpomenete.

1. Záněty genitálií z koupání

Záněty z koupání

Stalo se vám někdy, že jste měli po koupání, ať už v rybníce, koupališti či bazénu, některé z těchto nepříjemných projevů v oblasti genitálií?

  • svědění v oblasti zevních genitálií
  • pálení při močení nebo po něm (může doprovázet i zánět močových cest)
  • výtok
  • zarudnutí

ActiMaris vám může pomoci. Je účinný na mykotické a bakteriální záněty, genitální opary a podráždění. Rychle uleví od doprovázejících nepříjemných projevů.

V případě izolovaných zánětlivých ložisek (jeden či dva opary) – aplikujte na ložiska ActiMaris Gel. V případě více ložisek, neohraničeného zánětu pochvy – použijte kombinaci ActiMaris Sensitiv roztok nebo 5x silnější ActiMaris Forte roztok (obklady, oplachy, výplachy) a ActiMaris Gel.

2. Bodnutí hmyzem

ActiMaris v létě bodnutí hmyzem

Stoupli jste na včelu, bodl vás komár či jiný hmyz? 

Na jakékoliv bodnutí hmyzem i na případnou alergickou vyrážku z bodnutí aplikujte ActiMaris Gel. Aplikaci můžete opakovat i několikrát denně. ActiMaris je také vhodný na použití u dětí i miminek již od prvního dne narození.

3. Opruzeniny

ActiMaris v létě opruzeniny

Horké letní dny a pocení jsou ideální pro tvorbu opruzenin. Opruzeniny jsou časté u dětí v oblasti pod přiloženými plenami. Opruzeniny ale mohou potrápit i dospělé a starší osoby. Mohou se objevit opruzeniny pod prsy, opruzeniny v oblasti genitálií, konečníku a třísel. 

Pro rychlou úlevu a hojení aplikujte ActiMaris Sensitiv roztok formou obkladu. Roztokem navlhčete např. na sterilní gázu. Aplikaci opakujte alespoň 2x denně, případně častěji dle potřeby.

 

4. Plíseň nohou a nehtů

ActiMaris v létě plísně

Plíseň nebo také mykóza nehtů a kůže se nejlépe šíří v teplu a vlhku. Zapařené nohy v obuvi jsou tedy ideálním místem pro její šíření. Plíseň kůže je často doprovázena zarudnutím, svěděním, odlupováním kůže, rozpraskanou kůží a nebo puchýřky.
Plíseň na nehtech se může projevit bělavými nebo nažloutlými skvrnami.

Jak si rychle pomoci?

ActiMaris je ověřený přípravek na kvasinky a plísně. Aplikujte ho na postiženou oblast v kombinaci roztoku a gelu. Doporučujeme silnější ActiMaris Forte roztok (obklady, oplachy) a ActiMaris gel. Aplikujte minimálně 2x denně, pokud můžete, klidně i častěji.

Boj s plísní může být někdy běh na delší trať. Doporučujeme s aplikací vytrvat. Pokud je to možné, odstraňujte plíseň z nehtů i mechanicky, aby mohl dorůstat nový zdravý nehet. Při odstraňování pozor na kontaminaci ostatních nehtů, pomůcky vždy pečlivě dezinfikujte.

 

5. Bonusový tip!

ActiMaris v létě na kolo

Jeden tip navíc pro všechny cyklistické nadšence. Nezapomeňte si brát ActiMaris Gel s sebou na cyklistické výlety. Je v praktickém malém balení, které snadno uvezete i v nejmenším batůžku.

Proč se Vám bude ActiMaris Gel hodit na výletě na kole?

  • rychle vyčistí jakoukoliv ránu či odřeninu a nastartuje hojení
  • pomůže zahojit puchýře na rukou i na patách
  • i přes rychlé tempo se může stát, že vás dostihne bodavý hmyz, ActiMaris rychle uleví od otoku a svědění po kousnutí a může předejít případné infekci

 

Víte o někom, komu by článek mohl pomoci? Sdílejte odkaz na tento článek.

ActiMaris vám přeje krásné léto!

ActiMaris v létě

Další články

Záněty a infekce genitálií

Záněty a infekce genitálií

Gynekologické záněty a infekce Záněty zevních pohlavních orgánů jsou nejčastějším gynekologickým onemocněním dětského věku v souvislosti se...

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Co je ATOPICKÝ EKZÉM? Atopický ekzém je onemocnění dlouhodobé. Jedná se o kožní zánět, který bývá alergického původu. Střídají se období klidu a...

Velikonoční akce

Velikonoční akce

Přejeme veselé Velikonoce!  Akce platí pro všechny objednávky nad 1000 Kč.   Dárky, které získáváte VIRUgel 100 ml Hygienický gel na ruce s...